Po náročnom pracovnom dni Vám budú naše kurzy spoločenských tancov (pre začiatočníkov i pokročilých) balzamom nielen na Vaše duše i na Vaše telá. Príjemná atmosféra, množstvo zábavy, nové kontakty, skúsení lektori a zaručene dobrá nálada. Nenechajte sa prekvapiť svadbou, plesovou sezónou, stužkovou, či venčekovou slávnosťou Vášho dieťaťa a buďte v predstihu. Naučte sa, alebo si zopakujte základy, či rozšírené variácie spoločenských tancov. Obohatením týchto večerov budú i užitočné informácie zo spoločenskej etikety.

Lekcie prebiehajú raz do týždňa po 90 min.

Cenník
Hobby
4 x 90 min.
40 EUR /osoba
Začiatočníci
8 x 90 min.
80 EUR /osoba
Pokročilí
8 x 90 min.
80 EUR /osoba
Kedy kurz prebieha
Hobby Streda 20:00-21:30
Začiatočníci Pondelok 18:30-20:00
Pokročilí Utorok 20:00-21:30
Ste pozvaní na svadbu no nemáte tanečného partnera? Alebo sa jednoducho chcete zúčastniť nášho tanečného kurzu, ale Vás priateľ, partner, či manžel je zaneprázdnený? Dancehaus má i pre Vás, náročnejšie klientky, skvelé riešenie! Príďte na Váš vybraný kurz sama a my sa Vám postaráme o profesionálneho tanečného partnera.
Pre najnáročnejších športovcov, ale i ich rodičov, Vám Dancehaus ponúka množstvo benefitov. Spríjemnite si čakanie na svoju ratolesť výbornou kávou v našom lobby. Je Vašou záľubou čítanie kníh? Prijmite pozvanie do našej pohodlnej a útulnej „Dancehaus obývačky“ a nájdite si knižné diela svojho obľúbeného autora. Alebo chcete počas aktivity Vášho dieťaťa využiť čas pre svoje zdravie? Objednajte si termín v našej oddychovej zóne a zverte sa do rúk nášmu výbornému fyzioterapeutovi.